Welcome to Rudno nad Hronom   Click to listen highlighted text! Welcome to Rudno nad Hronom Powered By GSpeech
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Bleskovky

 • Vypočuj si označený text

  Milí navštevníci, máme pre Vás novinku v podobe prehrávania obsahu nášho webu. Označ si ľubovolný text a vyskúšaj.

   
 • Oznam lekárov nášho regiónu

  Prosíme pacientov, rodičov detí, aby v súvislosti so súčasnou epidemiologickou situáciou zvážili svoje osobné návštevy v čakárňach a ambulanciách lekárov v našej oblasti.

  Čítať ďalej...  
 • Slovenská autobusová doprava Zvolen, a.s.

  Slovenská autobusová doprava Zvolen, a.s. oznamuje, že s účinnosťou od 2.4.2020 až do odvolania zavádza v prímestskej autobusovej doprave v BBSK mimoriadny režim  premávania "Covid-19". Cestovné poriadky platné v tomto režime nájdete na nižšie uvedenom odkaze. Bližšie info...

   
 • Dočasná zmena fungovania skládky Bzenex BMP

  Spoločnosť Marius Pedersen, a.s. oznamuje občanom a klientom dočasnú zmenu fungovania skládky Bzenex BMP, s.r.o. Bzenica.

  Čítať ďalej...  
 • Tradične netradičný karneval

  Skvele sme si opäť užili tohtoročný Karneval.
  Pozrite si našu fotogalériu. Čítať ďalej...

   

Na základe mimoriadnej situácie starosta obce Brehy prerušuje vyučovanie žiakov základnej a materskej školy v Brehoch na deň 13. marca 2020

, to je zajtra a ústredný krízový štáb SR ruší vyučovanie žiakov základných a materských škôl na celom území Slovenskej republiky od pondelka 16. marca 2020 do 27.marca 2020. O ďalšom priebehu Vás budeme včas informovať.

Zároveň starosta obce Rudno nad Hronom prerušuje prevádzku materskej školy na deň 13.03.2020, to je zajtra. Nariadenie ústredného krízového štábu SR sa týka aj materskej školy v Rudne nad Hronom.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech