Welcome to Rudno nad Hronom   Click to listen highlighted text! Welcome to Rudno nad Hronom Powered By GSpeech
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Novinky

 • Referendum 2023

  V januárovom referende majú občania možnosť rozhodnúť o návrhu na zmenu ústavy v otázke predčasného skončenia volebného obdobia NR SR. Bližšie info nájdete v priloženom odkaze.

  referendum 2023

   
 • Nový web farnosti

  Milí priatelia, miestna farnosť má novú webovú stránku. https://rudnonadhronom.fara.sk Privítajú vaše podnety, čo Vám na stránke chýba a chceli by ste doplniť. Vopred ďakujeme za každý zaujímavý podnet.

   
 • Kniha "Rudno nad Hronom Monografia obce"

  Oznamujeme všetkým občanom, rodákom a priaznivcom našej obce, že v roku 2021 vznikla publikácia "Rudno nad Hronom Monografia obce", ktorej vydavateľom je Obec Rudno nad Hronom.

  Čítať ďalej...  
 • "Nové čítanie"

  Do obecnej knižnice pribudlo niekoľko zaujímavých titulov. Všetci ste srdečne vítaní.

  kninica

  Čítať ďalej...  
 • Štatistické zisťovanie

  Štatistický úrad SR v roku 2021 realizuje na základe Nariadenia EP a rady EÚ) č. 692/2011 Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu, ktorého cieľom je zabezpečiť pravidelné informácie o účasti obyvateľov na cestovnom ruchu.

  Čítať ďalej...  
 • Napísali o nás

  Zapojili sme sa v týždenníku MY Noviny Žiarskej kotliny do rubriky "Ako sme žili v Československu".

  Čítať ďalej...  
 • Jazykovedné okienko

  Milí čitatelia, viacjazyčné rozhranie nášho webu je na svete. Zvoľ si svoj obľúbený jazyk z nižšie uvedeného menu a otestuj svoje znalosti.


   

Podávanie kandidátnych listín pre voľby do orgánov samosprávy obcí

Zapisovateľka Miestnej volebnej komisie v Rudne nad Hronom, Božena Beihoffner, oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že kandidátne listiny pre voľby starostu obce a voľby do obecného zastupiteľstva môžu doručiť v úradných hodinách Obecného úradu v Rudne nad Hronom na adrese:

 • Obecný úrad č.16
 • tel. kontakt: 045/ 6856253
 • e-mailová adresa: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Posledným dňom na odovzdanie kandidátnych listín je utorok 30. augusta 2022 do 24:00 hod.

Dňa 30. augusta 2022 môžu politické strany, koalície a nezávislí kandidáti doručiť kandidátne listiny v čase od 7:00-15:00h na vyššie uvedenej adrese.

Od 16:00-24:00h je možné dohodnúť si doručenie kandidátnych listín na tel. čísle : 0911 135 411.

Politické strany a koalície doručujú kandidátne listiny v listinnej forme prostredníctvom svojho splnomocnenca. Splnomocnenec pri doručení kandidátnej listiny preukazuje svoju totožnosť občianskym preukazom, alebo dokladom o pobyte cudzinca. Nezávislí kandidáti doručujú kandidátne listiny v listinnej forme osobne, alebo prostredníctvom splnomocnenca, ktorého na to písomne splnomocnili. Nezávislý kandidát, alebo jeho splnomocnenec pri doručení kandidátnej listiny preukazuje svoju totožnosť občianskym preukazom, alebo dokladom o pobyte cudzinca.

Termín odovzdania si môžete dohodnúť telefonicky.

V termíne od 11.8.2022 do 19.08.2022 a dňa 23.08.2022 zapisovateľka MVK čerpá dovolenku. V tomto termíne je možné dohodnúť si odovzdanie kandidátnych listín na tel. čísle : 0911 135 411

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech