Welcome to Rudno nad Hronom   Click to listen highlighted text! Welcome to Rudno nad Hronom Powered By GSpeech
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Novinky

 • Oznam pre nezamestnaných

  Žiadame občanov obce, ktorí sú evidovaní ako uchádzači o zamestanie na úrade práce pracovisko Nová Baňa, aby sa dňa 03.06.2021 v čase od 8.00 – 8.30 hod. dostavili na obecný úrad za účelom spolupráce s úradom práce, kde bude s uchádzačom o zamestnanie stanovený kontakt v rámci obnovenej spolupráce s úradom práce.

  V prípade, že sa z vážnych dôvodov v stanovený termín nemôžete dostaviť je potrebné kontaktovať svoju sprostredkovateľku: Debnárová Jana, tel. 045/2447205

   
 • Materiálna pomoc

  Obyvatelia postihnutí povodňou, ktorí by mali záujem o materiálnu pomoc, ako nábytok, oblečenie, matrace, prípadne staršie, ale funkčné elektrospotrebiče a pod., môžu kontaktovať obecný úrad na tel. č. 045/6856253, alebo 0909 234 270. Radi Vám poskytneme podľa potreby ďalšie informácie.

   
 • Prehľad zo skríningového testovania v našej obci

  Pozrite si výsledky skríningového testovania na ochorenie COVID 19 v našej obci.

  Čítať ďalej...  
 • Potraviny Coop Jednota

  Oznamujeme občanom, že od 08.03.2021 do odvolania budú dočasne zmenené otváracie hodiny v predajni potravín Coop Jednota Rudno nad Hronom.

  Čítať ďalej...  
 • Napísali o nás

  Zapojili sme sa v týždenníku MY Noviny Žiarskej kotliny do rubriky "Ako sme žili v Československu".

  Čítať ďalej...  
 • Jazykovedné okienko

  Milí čitatelia, viacjazyčné rozhranie nášho webu je na svete. Zvoľ si svoj obľúbený jazyk z nižšie uvedeného menu a otestuj svoje znalosti.


   
 • Párty stan

  Ďakujeme spoločnosti BRIMO, ktorá nám darovala nožnicový stan 3x3.
  Budeme ho používať na rôzne obecné podujatia, ako MDD, obecné dni, trhy..atď.

  noznicovy stan 3x6

   

Žiadame občanov, ktorí ešte na obecný úrad nedoručili fotodokumentáciu zo škôd vzniknutých povodňou, aby tak urobili najneskôr do 1.6.2021 (vrátane) a to mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , alebo osobne na obecný úrad.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech