Welcome to Rudno nad Hronom   Click to listen highlighted text! Welcome to Rudno nad Hronom Powered By GSpeech
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Novinky

 • Materiálna pomoc

  Obyvatelia postihnutí povodňou, ktorí by mali záujem o materiálnu pomoc, ako nábytok, oblečenie, matrace, prípadne staršie, ale funkčné elektrospotrebiče a pod., môžu kontaktovať obecný úrad na tel. č. 045/6856253, alebo 0909 234 270. Radi Vám poskytneme podľa potreby ďalšie informácie.

   
 • Prehľad zo skríningového testovania v našej obci

  Pozrite si výsledky skríningového testovania na ochorenie COVID 19 v našej obci.

  Čítať ďalej...  
 • Potraviny Coop Jednota

  Oznamujeme občanom, že od 08.03.2021 do odvolania budú dočasne zmenené otváracie hodiny v predajni potravín Coop Jednota Rudno nad Hronom.

  Čítať ďalej...  
 • Napísali o nás

  Zapojili sme sa v týždenníku MY Noviny Žiarskej kotliny do rubriky "Ako sme žili v Československu".

  Čítať ďalej...  
 • Jazykovedné okienko

  Milí čitatelia, viacjazyčné rozhranie nášho webu je na svete. Zvoľ si svoj obľúbený jazyk z nižšie uvedeného menu a otestuj svoje znalosti.


   
 • Párty stan

  Ďakujeme spoločnosti BRIMO, ktorá nám darovala nožnicový stan 3x3.
  Budeme ho používať na rôzne obecné podujatia, ako MDD, obecné dni, trhy..atď.

  noznicovy stan 3x6

   

Žiadame občanov,

ktorí sa v dôsledku živelnej pohromy zo dňa  17.05.2021 ocitli v krízovej životnej situácii, alebo v mimoriadne nepriaznivej sociálnej situácii, aby sa dňa 25.05.2021 o 10:00h dostavili do Kultúrneho domu.

V tomto termíne im zamestnanci Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica poskytnú informácie o podmienkach a účele poskytnutia dotácie na podporu humanitárnej pomoci, ktorej schválenie spadá do kompetencie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny.

V prípade záujmu budú zamestnanci Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica následne nápomocní pri vypĺňaní žiadostí o dotácie na podporu humanitárnej pomoci a budú tiež poskytovať sociálne poradenstvo.

Občania, ktorí sa v dôsledku živelnej pohromy zo dňa 17.05.2021 ocitli v krízovej životnej situácii, alebo v mimoriadne nepriaznivej sociálnej situácii a nebudú sa môcť dňa 25.05.2021 o 10:00h zúčastniť stretnutia so zamestnancami Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica si budú môcť tlačivá žiadostí o dotácie na podporu humanitárnej pomoci vyzdvihnúť v priebehu budúceho týždňa na Obecnom úrade.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech